Maailma puudutus

home / JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Sahasrara – vaimsus, spirituaalsus" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: mägiroos, patchuli, frankincense, 100 tundi

JÄLLE SAADAVAL LEMMIK! Küünal klaasis "Sahasrara – vaimsus, spirituaalsus" 21x6.5 cm, lõhnanauding eeterlikest õlidest: mägiroos, patchuli, frankincense, 100 tundi


100% looduslik steariinist valmistatud energiaküünal eeterlike õlidega. Põlemisaeg 100 tundi, puuvillast taht, tahmavaba ja rahulik leek, põleb jääkideta. Ausa kaubanduse ja "Green Palm" sertifikaadiga.
Imeline lõhnanauding loob meeleolu ja aktiveerib enesearengu chakrat,  Aitab liikuda enesearengu teel. Sisaldab 3% eeterlikke õlisid: patšuli (Pogostemon cablin), viiruk (Boswellia cateri) ja kiviroosik (Perek: Cistus).
Klaasümbris on taaskasutatav lillevaasina, pakend on keskkonnasõbralik.

 

 

Tootekood: CAN0025
Ühik: tk

15,76 €

Kogus:

Tasuta transport alates 40 eurosest ostust!

Küünlad on valmistatud valmistatud käsitsi Indoneesias, 100% palmivahast, mis on kiirestitaastuvaist allikaist – õlipalmi viljadest – pärit looduslik materjal. Palmivaha valmistamine on sarnane eeterlike õlide tootmisele – õli pressitakse ja destilleeritakse. Seda sama õli kasutatakse ka paljudes kvaliteetsetes kätekreemides, šampoonides ja muus kosmeetikatoodangus. Tegu on puhta ja GMO-vaba ning praktiliselt toidukvaliteedilise toorainega. Palmivahast küünlad ei erita põledes kahjulikke mürkaineid ega aja tahma ning põlevad korralikult lõpuni. Vahasulam ei sisalda parafiini, pliid ega tsinki ning kõik küünlatahid on valmistatud puhtast puuvillast. Toode on valmistatud „Ausa kaubanduse“ põhimõttedi järgides ning tootmisprotsessis kasutatakse maksimaalselt käsitööd, et elatist saaksid teenida võimalikult paljud inimesed. 80% küünalde valmistajatest on naised.Küünalde valmistamisel ei ole kasutatud mitte ühtegi loomset materjali. Küünlad on keskkonnasõbralik toode.

Sahasrara on seitsmes chakra ja seda kutsutakse kroonchakraks.

Sahasrara chakras, mida kutsutakse ka tuhandeleheliseks lootoseks, kohtub inimene oma kõrgeima olemuse ja jumalikkusega ning sulandub sellesse – seda kutsutakse eneserealisatsiooniks. Kroonchakra inspireerib meie palveid ja häid soove, kingib mõistvust, idealismi ja oskust isetult inimkonda teenida. Selle chakra abil vabaneb inimene nürimeelsusest, seniilsusest, võõrandumisest, masendusest, pingeist, stressist, unetusest, migreenidest ja peavaludest. Sahasrara abil on võimalik kogeda ülimat õndsust.

Sahasrara chakra asub pea keskpunktis, füüsilisest pealaest pisut kõrgemal.

Põhitoonilt on chakra violetne või siis kõigi värvide sulamina küütlevalt valge.

Füüsilises kehas on kroonchakra kontrolli all: käbinääre, suuraju, nahk ning parem silm. 

Lõhnaküünal „Sahasrara“ koostises on 3% eeterlikud õlid:patšuli (Pogostemon cablin), viiruk (Boswellia cateri) ja kiviroosik (Perek: Cistus).

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. 

 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 6,5
Lõhn 3% eeterlikke õlisid: patšuli (Pogostemon cablin), viiruk (Boswellia cateri) ja kiviroosik (Perek: Cistus).
Põlemisaeg 100 h
Värv Violetne

Sarnased tooted