Maailma puudutus

Esileht / VIIMASED! Klaasis väeloomade küünlamaagia REBASE TARKUS 6x7 cm, käsitöö Eestis

VIIMASED! Klaasis väeloomade küünlamaagia REBASE TARKUS 6x7 cm, käsitöö Eestis

Rebase tarkus ja kavalus koos elurõõmuga aitab meid alati kui vajame rohkem kergust ja uusi lahendusi. Asjad lahenevad lihtsamalt kui oskame arvata kui kutsume appi rebase, kes leiab alati parima tee. Rebase tarkus tuleb käsikäes elurõõmuga ja on abiks igas keerulises olukorras, kus vajame juurde teadmisi aga ka pisut rohkem elurõõmu.
Küünlamaagia on üks lihtsamaid ja iidsemaid viise anda oma soovidele jõudu juurde. Looduslikule steariinküünlale omane kaunis helk ja kuma, valmistatud käsitööna Eestis.

 

Tootekood: CAN00702
Ühik: tk

4,50 € 7,00 €

Kogus:

Tasuta transport alates 30 eurosest ostust!

Küünlamaagia

Küünlamaagia on üks lihtsamaid ja iidsemaid viise anda oma soovidele jõudu juurde.
Vali oma soovi jaoks vastava teemaga küünal väeloomade, sooviküünalde või jumalannade hulgast. Või võta see, mille värv sind kõnetab.
Sosista oma soov häälega küünla pealispinnale enne süütamist.
Iga kord küünalt süüdates korda oma soovi uuesti. Põleta küünalt iga päev kuni see on otsas. Küünalt kustutades ei tohi leeki ära puhuda. Kui küünla klaasi jääb jääke siis viska need ära ja vii majast eemale. Maagiat loob ja soovi võimendab küünla värv. Soovi korral võid lisada küünlale ka mõne tilga eeterlikku õli.
Meie küünlamaagia küünlad on juba ette valmistatud ja valmis kohe kasutamiseks. Küünlad on pühitsetud vastavalt teemale nelja looduse algelemendiga ja shamaanitrummi toetusel kinnistatud.

Meie lugu

Meie oleme Kristel ja Signe. Üle 7 aasta oleme vahendanud Eestisse chakraküünlaid, looduslikke viirukeid jm, mis muudab meie meelt ja ruumi helgemaks. 2020 suvel tulime kokku Põlvamaa Tõdu laante vahele imekaunisse kohta. Kaugel maanteedest ja linnade melust lendasid meie ümber värvilised kiilid ja mesimummud, õitsvate lillede magus lõhn paitas meid. Eemalt kostev jõevee vulin, tammepuu lehtede sahin, sookurgede hõiked olid muusikaks meie maailmas. Öösel kuu ja tähtede ning sügavmusta öö paituses ning päeval päikesekuumas soojuses. Just sellises kohas ja puhta puutumatu looduse rüpes sündisid need maagiaküünlad.
Väeloomad astusid müstilisest muinasjutumetsast esile ja tutvustasid end õhtuhämaruses kui looduse värvid muutusid intensiivseks. Jumalannad ilmutasid oma olemust ja liuglesid läbi hommikuse päikesetõusmeditatsiooni õnnistades meie tegemisi.
Oli õige aeg ja koht, et saaksid sündida meie oma küünlamaagia küünlad!
Loodud ja pühitsetud kasvava täiskuu energias.
Kristel Treier on reiki meister, energia- ja enesearengu koolituste looja, kes pühendunud valgusele ja naiste väele. Rohkem kui 10 aastat on inspireerinud naisteringidel ja retriitidel kohatud naiste ilu ja vägi.
Signe Timmermann loob Elumustri ehteid põimides mikromakramee tehnika sõlmede vahele kauneid soove ja head energiat inspireerituna Eesti loodusest ja kaugetest maadest.
Oleme ettevõtjad, kel seljataga edukas karjäär. Maailmapuudutus.ee on Eestisse vahendanud meelele ja kehale häid asju juba üle 7 aasta. Armastame maailma, mida loome ja oleme õnnelikud igas hetkes.

Küünla materjal on 100% steariin, mis on looduslik taimne materjal. Kasutame “Green palm” sertifikaadiga keskkonnasõbralikku steariini. Tahid on puuvillast. Küünalde värvid segatud kokku värvimuldadest.

Ole hoolas!
Hoia küünal väljas väikelaste käeulatusest ning eemal lemmikloomadest. Ära jäta küünalt kunagi omapäi põlema. Aseta küünal või küünlaklaas alati kuumakindlast materialist alusele. Ära paiguta küünalt kardinate või avatud uste lähedusse. Hoidu tõmbetuulest. 

Koostis 100% Palmivaha
Kõrgus 21
Laius 2.2
Lõhn 3% eeterlikud õlid: lavandiin (Lavandula ×intermedia), apelsin (Citrus aurantium) ja mandariin (Citrus madurensis).
Põlemisaeg 8-9 h
Värv Roheline

Sarnased tooted

Sarnased tooted